Адміністрація навчального закладу

/Files/images/11.JPG

Директор Куріньківської школи І-ІІ ступенів
Бойко
Людмила Василівна

З 1987р. і по даний час Куріньківську ЗОШ І-ІІ ступенів очолює Бойко Людмила Василівна.

За фахом – вчитель фізики і математики, вища кваліфікаційна категорія. В 1983 році закінчила фізмат Полтавського педагогічного інституту. Загальний педагогічний стаж – 30 років.
Педагогічне кредо :
"Школа – мій рідний дім,
педагогіка – моє покликання, діти – моя велика любов".

Головні якості характеру Людмили Василівни, що характеризують її як успішного керівника, це: здатність визначати цілі, планувати процеси для досягнення бажаних результатів, уміння вести за собою, створювати в колективі атмосферу поваги, довіри і успіху, творчість у роботі, здатність до модернізації роботи навчального закладу , балансування між особистою точкою зору та думкою педколективу, спроможність налагоджувати результативну взаємодію з учасниками педагогічного процесу, вміння застосувати технології прогресивного педагогічного досвіду та освітні інновації, сучасні технології командної роботи.

Протягом 27 років свого керівництва школою Людмила Василівна забезпечує високу якість роботи та позитивний імідж закладу освіти в районі.

З року в рік в школі покращується стан матеріально-технічної бази , стан нормативно-методичного супроводу НВП, стан фізичного та психічного здоров’я учасників НВП.

Стратегічною метою управлінської діяльності керівника, всього колективу школи є створення сприятливих умов для саморозвитку й самореалізації особистості вчителя і учня, запровадження змін, спрямованих на розвиток школи.Учні в повній мірі реалізують своє право на освіту й різнобічний розвиток і саморозвиток відповідно до своїх потреб, здібностей і можливостей.

Учні школи є постійними учасниками і переможцями районних і обласних конкурсів науково-дослідних робіт, робіт учнівської творчості, екологічних акцій та спортивних змагань.

У школі за останні роки складається демократична форма управління й формується демократична шкільна культура, а тому успішно колектив працює над проектом «Школа – осередок розвитку громади». Аби привернути до себе увагу громадськості, органів освіти та місцевого самоврядування, адміністрація працює над формуванням активного , результативного учнівсько-педагогічного колективу, який би достойно презентував школу на всіх рівнях .

Колектив школи нагороджений грамотами районної ради і районної адміністрації за високі досягнення у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

Людмила Василівна постійно займає активну громадську позицію. Була депутатом сільської і районної ради, в останні п’ять років – член виконавчого комітету Куріньківської сільської ради. Яку б діяльність не проводила, у відношенні до людей справедлива, толерантна, готова до співпраці, конструктивної взаємодії. До себе вимоглива, самокритична.Має управлінські якості: цілеспрямованість, наполегливість, активність, добросовісність, порядність, ініціативність. Неодноразово відзначена грамотами Міністерства освіти(1992р.), МОН (2007р.), Почесними грамотами Полтавської обласної ради за активну депутатську діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток освіти(2004, 2011р.), грамотами управління освіти, районної ради і адміністрації, відділу освіти. В 2012р. отримала подяку від прем'єр-міністра України М.Я. Азарова.

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi